whatsapp
BİZ KİMİZ?

ATAK ESTETİK | KOZMETİK VE MEDİKAL ÜRÜNLERİ

2007 yılından bu yana sektörün içinde bulunan firmamız, Medikal ve Kozmetik sektöründe profesyonel bir anlayışla çalışmalarını sürdüren ve Medikal – Kozmetik sektöründe markalaşma adına ciddi atılımlar yapan , bu sektörlerde hizmet veren Hastane , Poliklinik ve Güzellik Salonlarına , alanında marka olmuş ürünleri müşterilerine sunarak , onlara en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiştir.
Dünyaca tanınan uluslararsı markaları ve Yerli imalat olarak yapılan IPL SHR cihaz ve çeşitlerini bünyesi altında toplayan firmamız , distribitörlüğünü yaptığı ve imal ettiği tüm cihazlarda FDA , CE ve TSE belgeleri mevcuttur.Atak Estetik Cihazları LTD.ŞTİ. olarak .Ankara Merkez ve İstanbul Bölge Müdürlüklerimiz de uzman ekibimiz ile ; eğitim , teknik servis ve depolama ile ilgili tüm hizmetlerimiz profesyonelce verilmektedir.
AR-GE çalışmları ile dünya genelinde gelişmekte olan tüm teknolojiler , firmamız AR-GE yetkilileri tarafından yakından takip edilmekte ve başarılı bir şekilde ithalat ve imalat bölümlerimize geliştirilmiştir.
Medikal ve Kozmetik sektörünün öncü ve lider firmalarından biri olan Atak Estetik Cihazları LTD.ŞTİ. ulaştığı başarıyı , ilkelerinden , kalitesinden ve dürüstlüğünden ödün vermeden , firmamızı daha ileri noktalara taşımayı hedeflemektedir.